Chalupy

V klidné části obce přímo u lesa jsme pro vás postavili jedinečný komplex dvou samostatných budov, kde najdete vše pro pobyt s přáteli či kolegy. Prozkoumejte, co jsme pro Vás připravili.

Šestnáctka

 • 16 osob

Jedinečné místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Kuchyň s barem propojená s jídelnou, velký společenský prostor, 6 pokojů různého typu s 16 lůžky a 4 přistýlkami.

Čtyřiadvacítka

 • 24 osob

Nezapomenutelné místo pro větší skupinu. Kuchyň s barem propojená s jídelnou, velký společenský prostor, 9 odlišných pokojů s 24 lůžky a 6 přistýlkami.

Vybavení

U nás najdete vše, abyste si pobyt opravdu užili.

 • Bazén

  Chalupy jsou propojeny vnitřním bazénem vyhřívaným v zimě i v létě, aby byla voda tak akorát příjemná. Bazén je se slanou vodou, aby byl co nejšetrnější pro děti. U bazénu najdete vše, co potřebujete: lehátka, sprcha, WC, šatna, ale taky bazénový bar. A pro technické nadšence: bazén je odvlhčován unikátní technologií přetlaku.

 • Fotbálek

  V každé chalupě je pro vás připraven fotbálek. Uspořádejte týdenní turnaj s vyhlášením vítězů a předáním hodnotných cen (případně slibem: „my vám ty medaile přivezeme…“) nebo si jen tak zahrejte pro radost v přátelském zápase. 

 • Šipky

  Kdo by neznal tuto hospodskou zábavu, ale i tak je hezký pocit trefit střed, triple 20 nebo ukončit hru 501 doublem a stát se vítězem.

 • Parkování

  U každé chalupy zaparkujete na zpevněné ploše. Parkoviště má dostatečnou kapacitu pro všechny hosty v chalupě.

 • Terasa

  Před bazénem jsme umístili prostornou terasu s dřevěnou podlahou, kde můžete odpočívat. Nebo si lehněte na trávník na terasu umístěnou u dětského hřiště schovanou mezi chalupami.

 • Pípa

  Pípa a stáčecí zařízení, bez toho by dovolená snad ani nešla. A pro pivní znalce, pivo je čepováno za pomocí plynu DrinkGAS. Je to dražší, ale lepší! 

   

Pokoje

Do přírody patří přírodní materiály, proto jsou patra s pokoji z kvalitního dřeva. Pro sladký spánek jsou vám tedy k dispozici prostorné pokoje vonící dřevem. Zároveň jsou moderní a velmi příjemné k pobytu: výhledy na okolní kopce zajišťují velká dřevěná okna, chvilku na čerstvém horském vzduchu můžete strávit na na terase či balkoně.

Když už je řeč o vzduchu: obě chalupy jsou vybaveny rekuperačními jednotkami zajišťujícími příjemné vnitřní prostředí. Každý pokoj/ apartmán má vlastní prostornou koupelnu s podlahovým vytápěním.

Stravování

V každé chalupě je plně vybavená kuchyně s barem se všemi potřebnými spotřebiči (2x sporák s troubou, 2x myčka, několik lednic a mrazák, mikrovlnné trouby, kávovar, výčepní zařízení apod.), stejně jako s dostatečným množstvím nádobí pro stolování i vaření. Kuchyně je propojená s prostorem pro stolování a posezení, na který navazuje část se sedačkami a TV. Krbová kamna a vinotéka zajistí tu správnou večerní pohodu.

Děti

Myslíme i na nejmenší

Když jsme chalupy stavěli, hodně jsme mysleli na děti a rodiče. Proto u chalup naleznete dětské hřiště s trampolínou, skluzavkou a houpačkami, a také velké sportovní hřiště 28 x 15m, které v zimě zkusíme zaledovat na bruslení, ale musí fakt mrznout :). V každé chalupě je jeden větší pokoj s dostatečným prostorem, kde si mohou děti spolu v klidu hrát, kreslit a třeba i zpívat. Večerníček jim můžete pustit na televizi. Vnitřní celoročně vyhřívaný bazén potěší dítě každého věku. Větší děti vás pak budou moci následovat do sauny, utkat se na velkém hřišti spolu s dospěláky nebo pomáhat při opékání špekáčků.

Atmosféra

Jedete se k nám cítit dobře. My to víme.

Letní večerní grilování uprostřed přírody. Opalování v trávě. Klidné posezení u kamen po lyžování nebo pěší túře v zasněžených horách. Relaxace po cyklistickém výletě ve vyhřívaném bazénu. Anebo také pořádná oslava narozenin! Chalupy jsme navrhli tak, aby dělaly z pobytu nezapomenutelný zážitek.