Chalupy

V klidné části obce přímo u lesa jsme pro vás postavili jedinečný komplex dvou samostatných budov, kde najdete vše pro pobyt s přáteli či kolegy. Prozkoumejte, co jsme pro Vás připravili.

Šestnáctka

 • 16 osob

Jedinečné místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Kuchyň s barem propojená s jídelnou, velký společenský prostor, 6 pokojů různého typu s 16 lůžky a 4 přistýlkami.

Čtyřiadvacítka

 • 24 osob

Nezapomenutelné místo pro větší skupinu. Kuchyň s barem propojená s jídelnou, velký společenský prostor, 9 odlišných pokojů s 24 lůžky a 6 přistýlkami.

Vybavení

U nás najdete vše, abyste si pobyt opravdu užili.

 • Bazén

  Chalupy jsou propojeny vnitřním bazénem vyhřívaným v zimě i v létě, aby byla voda tak akorát příjemná. Bazén je se slanou vodou, aby byl co nejšetrnější pro děti. U bazénu najdete vše, co potřebujete: lehátka, sprcha, WC, šatna, ale taky bazénový bar. A pro technické nadšence: bazén je odvlhčován unikátní technologií přetlaku.

 • Fotbálek

  V každé chalupě je pro vás připraven fotbálek. Uspořádejte týdenní turnaj s vyhlášením vítězů a předáním hodnotných cen (případně slibem: “my vám ty medaile přivezeme…”) nebo si jen tak zahrejte pro radost v přátelském zápase.

 • Šipky

  Kdo by neznal tuto hospodskou zábavu, ale i tak je hezký pocit trefit střed, triple 20 nebo ukončit hru 501 doublem a stát se vítězem.

 • Parkování

  U každé chalupy zaparkujete na zpevněné ploše. Parkoviště má dostatečnou kapacitu pro všechny hosty v chalupě.

 • Terasa

  Před bazénem jsme umístili prostornou terasu s dřevěnou podlahou, kde můžete odpočívat. Nebo si lehněte na trávník na terasu umístěnou u dětského hřiště schovanou mezi chalupami.

 • Pípa

  Pípa a stáčecí zařízení, bez toho by dovolená snad ani nešla. Soudek piva nebo kofoly od nás máte pro každý pobyt zdarma. A pro pivní znalce, pivo je čepováno za pomocí plynu Bio-gon (směs CO2+N2). Je to dražší, ale lepší!

Pokoje

Do přírody patří přírodní materiály, proto jsou patra s pokoji z kvalitního dřeva. Pro sladký spánek jsou vám tedy k dispozici prostorné pokoje vonící dřevem. Zároveň jsou moderní a velmi příjemné k pobytu: výhledy na okolní kopce zajišťují velká dřevěná okna, chvilku na čerstvém horském vzduchu můžete strávit na na terase či balkoně.

Když už je řeč o vzduchu: obě chalupy jsou vybaveny rekuperačními jednotkami zajišťujícími příjemné vnitřní prostředí. Každý pokoj/ apartmán má vlastní prostornou koupelnu s podlahovým vytápěním.

Stravování

V každé chalupě je plně vybavená kuchyně s barem se všemi potřebnými spotřebiči (2x sporák s troubou, 2x myčka, několik lednic a mrazák, mikrovlnné trouby, kávovar, výčepní zařízení apod.), stejně jako s dostatečným množstvím nádobí pro stolování i vaření. Kuchyně je propojená s prostorem pro stolování a posezení, na který navazuje část se sedačkami a TV. Krbová kamna a vinotéka zajistí tu správnou večerní pohodu.

Děti

Myslíme i na nejmenší

Když jsme chalupy stavěli, hodně jsme mysleli na děti a rodiče. Proto u chalup dostavujeme dětskou sjezdovku, dětské hřiště s trampolínou, pískovištěm a skluzavkou, a velké sportovní hřiště 28 x 15m, které v zimě bude zaledováno na bruslení. V každé chalupě je jeden větší pokoj s dostatečným prostorem, kde si mohou děti spolu v klidu hrát, kreslit a třeba i zpívat. Večerníček jim můžete pustit na televizi. Vnitřní celoročně vyhřívaný bazén potěší dítě každého věku. Větší děti vás pak budou moci následovat do sauny nebo vířivky, utkat se na velkém hřišti spolu s dospěláky nebo pomáhat při opékání špekáčků.

Atmosféra

Jedete se k nám cítit dobře. My to víme

Letní večerní grilování uprostřed přírody. Opalování v trávě. Klidné posezení u kamen po lyžování nebo pěší túře v zasněžených horách. Relaxace po cyklistickém výletě ve vyhřívaném bazénu. Anebo také pořádná oslava narozenin! Chalupy jsme navrhli tak, aby dělaly z pobytu nezapomenutelný zážitek.