Kontakt

Adresa

Jak se k nám dostanete

Z Olomouce

Po rychlostní silnici na Mohelnici, sjezd 253 na Litovel, přes něj do Uničova, po silnici 446 na Šumperk, hned za Uničovem odbočit doprava na silnici 449 na Rýmařov, po ní až do Rýmařova, v Rýmařově po silnici 11 do obce Malá Štáhle, odbočit na Dolní Moravici a pak už je Malá Morávka. 

Náš tip

 • Mimo zimní období doporučujeme jet z Rýmařova po krásné silnici 445 přímo na Dolní Moravici a pak do Malé Morávky, ale pozor, opravdu silnice není v zimě udržována.

Z Hradce Králové

Po silnici 11 směrem Vamberk, přes Žamberk, Červenou vodu do Bludova, dále po silnici 44 do Šumperku, z něj na Rapotín, doprava po silnici 11 na Bruntál, přes Rýmařov do obce Malá Štáhle, odbočit na Dolní Moravici a pak už je Malá Morávka. 

Náš tip

 • Mimo zimní období doporučujeme jet z Rýmařova po krásné silnici 445 přímo na Dolní Moravici a pak do Malé Morávky, ale pozor, opravdu silnice není v zimě udržována.

Z Ostravy

Po silnici 46 a následně 11 do Opavy, obchvatem okolo na Bruntál (na kruhovém objezdu před Opavou doprava), v Bruntále směr Jeseník do Starého Města, dále Rudná pod Pradědem a pak do Malé Morávky.

Z Prahy

Zde se nabízí 2 varianty:

 1. Po D11 do Hradce Králové, dále po silnici 11 směrem Vamberk, přes Žamberk, Červenou vodu do Bludova, dále po silnici 44 do Šumperku, z něj na Rapotín, doprava po silnici 11 na Bruntál, přes Rýmařov do obce Malá Štáhle, odbočit na Dolní Moravici a pak už je Malá Morávka. 
 2. Po D1 do Brna, dále na Olomouc, následně po rychlostní silnici na Mohelnici, sjezd 253 na Litovel, přes něj do Uničova, po silnici 446 na Šumperk, hned za Uničovem odbočit doprava na silnici 449 na Rýmařov, po ní až do Rýmařova, v Rýmařově po silnici 11 do obce Malá Štáhle, odbočit na Dolní Moravici a pak už je Malá Morávka. 

  Náš tip

  Mimo zimní období doporučujeme jet z Rýmařova po krásné silnici 445 přímo na Dolní Moravici a pak do Malé Morávky, ale pozor, opravdu silnice není v zimě udržována.

Z Brna

Nejrychlejší cesta vede po dálnici do Olomouce, dále po rychlostní silnici na Mohelnici, sjezd 253 na Litovel, přes něj do Uničova, po silnici 446 na Šumperk, hned za Uničovem odbočit doprava na silnici 449 na Rýmařov, po ní až do Rýmařova, v Rýmařově po silnici 11 do obce Malá Štáhle, odbočit na Dolní Moravici a pak už je Malá Morávka. 

Naše tipy

 • V případě, že vám navigace hlásí zácpu na kruhovém objezdu v Olomouci, kde se odbočuje na Uničov, doporučujeme sjezd 570 na Hněvotín, z něj do Topolan a v Křelově se napojit na rychlostní silnici na Mohelnici.
 • Mimo zimní období doporučujeme jet z Rýmařova po krásné silnici 445 přímo na Dolní Moravici a pak do Malé Morávky, ale pozor, opravdu silnice není v zimě udržována.

Orientace přímo v Malé Morávce

Příjezd od Rýmařova

Po vjezdu do obce pojedete cca 500 m k odbočce na Bruntál, odbočíte na ni doprava, za cca 200 m přejedete Volský potok a ihned za ním kolem penzionu Pepa odbočíte doprava. Pak už jen rovně přes železniční trať a nemůžete minout. Chalupa „16“ je po příjezdu ta vzdálenější, k chalupě „24“ se dáte levou cestou.

Příjezd od Bruntálu

Po vjezdu do obce pojedete cca 300 m, po levé straně penzion Pepa, před ním odbočíte doleva (ještě přes Volským potokem). Pak už jen rovně přes železniční trať a nemůžete minout. Chalupa „16“ je po příjezdu ta vzdálenější, k chalupě „24“ se dáte levou cestou.

Příjezd od Karlovy Studánky

Po vjezdu do obce pojedete cca 3 km k odbočce na Bruntál (projdete kolem skiareálu Kopřivná, za cca 2,5 km minete odbočku na Karlov), odbočíte na ni doleva, za cca 200 m přejedete Volský potok a ihned za ním kolem penzionu Pepa odbočíte doprava. Pak už jen rovně přes železniční trať a nemůžete minout. Chalupa „16“ je po příjezdu ta vzdálenější, k chalupě „24“ se dáte levou cestou.

Provozovatel

 • FORTYS MORÁVKA s.r.o.,
 • Marie Steyskalové 686/38
 • 616 00 Brno
 • IČ 07574291
 • DIČ CZ07574291