Pro firmy

Hledáte místo na které budou vaši zaměstnanci či obchodní partneři rádi vzpomínat. Věříme, že jste jej našli.

Samozřejmostí je pro nás řešení individuálních kalkulací pro korporátní klientelu nebo kalkulací s jinými nestandardními požadavky.

Team building

Tužte týmového ducha v tuhých podmínkách severu.

Potřebujete se s týmem na pár dní zavřít v soukromí a dokončit projekt? Nebo chcete zaměstnance odměnit polo-pracovním týdnem na horách, kde budete dopoledne pracovat a odpoledne užívat wellness? FORTYS MORÁVKA nabízí krásné, klidné prostředí, kde vás nebudou rušit ostatní hoteloví hosté a kde si uděláte přesně takový režim, jaký potřebujete.

Firemní semináře

Čerstvý vzduch a vidina odpočinku prý podporují učení.

Pořádáte vícedenní seminář či kurz a chcete pozvat účastníky do krásného, klidného prostředí v horách? Každá z chalup má velkou společenskou místnost, kde můžete svému publiku přednášet, nacvičovat vystoupení nebo na velké obrazovce pouštět prezentace. Účastníky kurzu můžete rozmazlovat a na noc je uložíte do skvěle vybavených pokojů s vlastní koupelnou a WC.

Jídlo a pití

Profesionální catering

Ve FORTYS MORÁVKA máte naprosté soukromí, což znamená, že kuchaři jste vy sami. Přivezete si přesně to jídlo a pití, které vám chutná a užijete si jeho přípravu. Pro skupiny, které mají nabitý program, zajistíme snídaně. Pokud si přejete zajistit veškeré stravování, kontaktujte nás předem.